Öğrenci Yorumları

Öğrencilerimizin kursumuz hakkında yapmış olduğu yorumları sizlerle paylaşıyoruz. Bu yorumlar Google yer kaydımıza yapılan yorumlardır. Gerçek kişiler tarafından yapılmaktadır. Yorumları google yer kaydında görüntülemek ve yorum yapmak için aşağıdaki butonları kullanabilirsiniz.

Esra Dumancı


Son Aşama'da Erbilek hoca bir efsanedir.Tahtaya vura vura ders anlatımı ve bir şeyi 10 kere tekrarlamasıyla beynimize kazınan gramer ve kelimeler...2019 Kasım ayı sınavında Son Aşama sayesinde Yökdil'den istediğim puanı aldım.Herkese rahatlıkla tavsiye edebilirim.

Doğuş Yüksel


Son Aşama Dil Kursu’na giderek YDS sınavında hedeflediğim puanı aldım. Doktora’ya başladım. Bu süreçten sonra tekrar kursa gelip akademisyen olmak için puanımı yükseltmeyi amaçladım. Yükselttim. Şu an Ankara Ostim Teknik Üniversitesi’nde öğretim görevlisiyim. Erbilek hoca’ya emeklerinden dolayı teşekkür ederim. Kurs hakkında şunu söylemem gerekli, başka kursların ünlü hocalarına istediğiniz zaman ulaşamıyorsunuz. Daha önce gittiğim bir kursta bu durumu yaşamıştım. İsim vererek kimseyi işaret etmek istemem. Son Aşama’da Erbilek hoca hep kursta, odasındaydı. Öğrenci görüşmeleri dışında boş olduğu her zaman sorularımla ilgilendi. Bu durum benim kursa olan devamlılığıma oldukça etki etmişti. YDS’ye girecek arkadaşlara tavsiye ederim.

İsmail Güler


Kesinlikle tavsiye ettiğim süper bir kurs sadece taktik değil YDS sınav hiç girmeyen birini bile rahatlıkla istediği skoru alabileceği bir kurs ben özellikle hocaların tabi ki Erbilek hocanın hedef yönelik strateji ve ders anlatımıyla başarıya ulaşmamak imkansız ben 30 YDS puanını 60 kadar yükselti ki bu aslında benim açından bir o kadar başka kursa gidip hiç bir yükselme görmeyen birisi için süper bir sonuç ikinci hakkımı kullanılmıyorum hiç bir ücret ödemeden tabi hiç bir kursta böyle bir uygulama yok öğrenci dostu ve öğretmeye odaklı bir merkez Ankara’da bu samimiyet ve başarıda başka kurs yok.