Biz Kimiz?

Ankara’da bulunan Son Aşama Yabancı Diller Eğitim Merkezi yıllardır YDS eğitimi veren deneyimli uzman öğretmenleri ile Genel İngilizceden Sınav Programlarına kadar ingilizcenin her alanında hizmet vermektedir.

Kurumumuzda,
Grup hocaları ve etüt hocaları yer almaktadır. Grup hocalarından diğer gruplar hakkında bilgi alabilir farklı gruplara katılabilirsiniz. Etüd hocalarından anlamadığınız konular hakkında randevu alıp kaçırdığınız bir konuyu tekrar alabileceğiniz gibi değişik kaynaklardan çözemediğiniz soruları tartışıp ve çözümlemek için ders alabilirsiniz.

Tanıtım derslerinde veya ücretsiz olarak girebileceğiniz bir grup dersinde hocaları daha iyi tanıyabilirsiniz. Kursiyer adaylarımızın kayıt yaptırmadan önce hocalarımızın derslerine girmelerini tavsiye etmekteyiz

Olanaklarımız

Ders Kitapları

Tüm öğrencilerimize kurlarına bağlı olarak, içerisinde özgün içerik ve zengin soru çeşitleri barından kitaplarımızı veriyoruz.

Güçlü Kadro

Son Aşama Yabacı Dil Kursu’muzdaki tüm eğitim kadromuz yetkin ve deneyimli öğretmenlerden oluşmaktadır.

Ek Dersler

Öğrencilerimize, kendilerini daha fazla geliştirebilmeleri ve akıllarına takılan soruların cevaplarını bulabilmleri için ek dersler veriyoruz.

Uygun Fiyat

Piyasa koşullarına kıyasla uygun fiyatlar ile vermekteyiz. Kurs fiyatları ve ödeme şekilleri hakkında eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.